خدمات حقوقی و مهاجرتی

خدمات حقوقی و مهاجرتی

A-B C-D E-F G-H I-J K-L M-N O-P Q-R S-T U-V W-X Y-Z 0-9

Farsi ETC اموزش خرید و فروش سهام و تریدینگ به زبان فارسی

همه ی افراد علاقمند میتوانند در بورس سرمایه گذاری کرده و به خرید و فروش سهام بپردازند.
Profile
آدرس
تلفن

  دفتر خدماتی مهاجران

  شركت مهاجران جهت يارى رساندن به هم ميهنان تازه وارد به آمريكا (كاليفرنيا، منطقه اورنج كانتى)، تاسيس شده است و آماده ارائه خدمات زير با نازل ترين قيمت و سرويس رفت و آمد ميباشد. اين خدمات شامل: ۱- خدمات مهاجرین تازه وارد به اورنج کانتی ۲- خدمات مهاجرت(دريافت گرین کارت و دريافت سیتیزن شیپ) ۳- خدمات اجتماعی ۴- خدمات آموزشی (انگلیسی و ریاضی). با تماس با تيم مهاجران، در وقت و هزينه هاى خود صرفه جويى كنيد. ما تجربيات خود را در اختيار شما عزيزان قرار ميدهيم. و سعى بر اين داريم كه با تاسيس اين شركت مرحمى باشيم براى التيام زخم مهاجرت. ما هم زمانى تازه وارد بوديم.
  Profile
  آدرس
  تلفن

   مهاجریار

   مهاجریار شبکه ای گسترده از مهاجرانی آشنا به قوانین است که با همهٔ مشکلات مهاجرت دست و پنجه نرم کرده اند و راه‌های پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی دوران ابتدایی مهاجرت را به پشتوانه تجارب فراوان در اختیار دارند. تیم مهاجریار از ابتدا تا انتها کنار شما خواهد بود . با مهاجریار شما اطمینان خاطر دارید که تمامی دغدغه های شما جهت پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی دوران ابتدایی مهاجرت با کمترین هزینه در کمترین زمان برطرف خواهد شد.
   Profile
   آدرس
   تلفن

    تبدیل نرخ ارز

    تبدیل   به    

    عضویت در خبرنامه

    با عضویت در خبرنامه، توسط ایمیل از آخــریــن رویـــداد هـای وب سـایـت و هــمـچـنین آخـریـن اطلاعات مشاغل ایرانیان جهان با خبر شوید.

    تماس با ما

    اطلاعات تماس

    • 98-21-85315798+         ایران
    • 44-20-31292027+         انگلستان
    • 1-818-483-9105+          آمریکا
    •  ایمیل info(at)iranianyelloweb(dot)com
    تهرانلندنلس آنجلستورنتوکوالالامپورپاریس
    Scroll to top